Keys: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'This is an incomplete list of people with keys. {| class="wikitable" |+ !Person !Key no. |- |Peter |18-1 |- |Robert |13 |}') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
|Robert | |Robert | ||
|13 | |13 | ||
|- | |||
|Yorick | |||
|11 | |||
|} | |} |
Huidige versie van 16 jul 2020 om 20:47
This is an incomplete list of people with keys.
Person | Key no. |
---|---|
Peter | 18-1 |
Robert | 13 |
Yorick | 11 |